KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378294

nr 1437 8294

Gerda Wallander

(1860-1926)

Oljemålning, Gerda Wallander (1860-1926), Signerad, Gamla Stan. Olja på duk, 60x45cm, yttermått inklusive ram: 75x60cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:34:22